»17.04.| V Albert Parku zvítězil Lotus..
»16.04.| GP Austrálie - kval. vyhrál S.Vettel
»16.03.| V Melbourne nám prší...
» Vítejte na fan blogu K E E P~F L Y I N G
o Kimim Räikkönenovi, seriálu MS vozů
Formule 1 také Sebastienu Vettelovi a
dalších . Najdete zde nejenom novinky,
fotky a videa, ale doufáme.., že i taky
trochu zábavy. Užijte si to tady a třeba
nechte i nějaký komentář.
K E E P . F L Y I N G™


~KEEP FLYING...SVĚT FORMULE 1, Kimiho Räikkönena a DALŠÍCH...~

Basti DIARY

Seb si na Šakiru zlepšil chuť

22. dubna 2012 v 19:17 | Sikki
Závod na bahrajnském Šakiru ovládl Sebastian a vylepšil si tak svoji pozici v šampionátu. Zároveň tak dokázal svým kritikům, že 2x titul mistra světa nezískal náhodou. Bezprostředně po závodě hovořil o tom, že má rozhodně velkou radost, ale s týmem nesmí usnout na vařínech. Loňské sněhy jsou dávno pryč a letošní boj o titul bude nesmírně vyrovnaný.

"Sezona je velice těsná, vozy jsou opravdu vyrovnané. O tom, jak dopadne neděle, často rozhodují maličkosti. Do sezony jsme všichni vstupovali s tím, že McLaren je s poměrně slušným náskokem nejrychlejším, ale přesvědčili jsme se, že to nemusí být vždy pravdou. ..Pro vítězství je ale nutné, aby všechno fungovalo, zejména pneumatiky. Správně nastavit vůz přes víkend bývá také velký oříšek. ..Čína pro nás byla velice cennou lekcí," prohlásil Vettel.

"Vettel není v krizi," řekl Christian Danner

18. dubna 2012 v 11:58 | Sikki
Podle něj Vettel neztrácí na síle a koncentraci jenom proto, že oproti loňskému roku nevede světový šampionát. Negativní věci jsou kumulativní. "Bylo by špatné říkat, že Sebastian Vettel je v krizi ze svých dosavadních výsledků," říká bývalý závodník F1 Christian Danner, který je v současné době komentátorem německé televize RTL.

Nicméně zatím Vettel v letošním roce nebyl schopen vyhrát. Kromě toho jeho týmový kolega, Mark Webber, si vede překvapivě lépe jak v měřených trénincích, a také ho předčí o 8 bodů v šampionátu jezdců.
Adrian Newey také hovořil o tom, že nejnovější produkt, auto RB8, je lépe vytvořené pro Webbera. Jenže tým naléhavě potřebuje vyřešit Vettela: "Jsou některé znaky v nových aktualizacích na autě, které potřebujeme přizpůsobit jeho stylu jízdy, " řekl šéf týmu Christian Horner.
 
 

Reklama
Reklama